Повернутися до звичайного режиму
FacebookПідписатися на RSS

Шановні батьки!
Основні аспекти організації дистанційного формату освітнього процесу в нашому закладі такі:

Початок уроків та їх тривалість визначаються щодня в залежності від безпекової ситуації та технічних можливостей.

Використовуються електронні ресурси: платформа Google Classroom, сервіси для проведення відео-конференцій Zoom, Google Meet.

Частина уроків проводитиметься в синхронному режимі (у форматі відео-конференції).

Частина освітнього процесу організовується асинхронно (за розробленим учителем алгоритмом учень працює з навчальним матеріалом) засобами дистанційної платформи Google Classroom.

Якщо у вас виникають проблеми з питань організації дистанційного навчання вашої дитини, повідомляйте про це класного керівника.

Поради для ефективного впровадження дистанційного навчання вдома

Створіть затишне навчальне середовище: Визначте місце вдома, яке буде призначено для навчання. Це має бути тихе місце з належним освітленням та всіма необхідними матеріалами.

Створіть розклад: Встановіть чіткий розклад навчання для вашої дитини. Визначте час для уроків, перерв, фізичних вправ та відпочинку.

Підтримуйте комунікацію з вчителями: Зберіть контактну інформацію вчителів та будьте готові звертатися до них за підтримкою та консультаціями.

Допомагайте у виконанні завдань: Будьте підтримкою для вашої дитини у виконанні домашніх завдань та відповіді на запитання.

Забезпечте відпочинок та розваги: Важливо забезпечити час для відпочинку, фізичних вправ та розваг, щоб зберегти баланс між навчанням та відпочинком.

Спілкуйтеся з вашою дитиною: Посвятіть час на розмови з вашою дитиною про її почуття, досвід та успіхи в навчанні на дистанції.

Поради батькам під час війни - тримайтеся разом!

На жаль, війна триває. Небезпека і стрес нікуди не зникли. В період активних обстрілів та бомбардувань росією українських міст діти можуть покладатися лише на своїх батьків чи інших значущих дорослих. У цьому відео ми пропонуємо дуже прості і практичні рекомендації, як подбати про безпеку своїх дітей і підготувати їх до певних кризових ситуацій. Звісно, маленькі речі не здатні цілком змінити нинішню ситуацію. Та інколи дрібниці можуть направити вас у сторону суттєвих змін. Тому нагадуйте собі і вашим дітям, що у важкі часи потрібно триматися разом. Будьте поряд! Пояснюйте дітям складні речі простими словами, плануйте спільні дії і даруйте цілющі обійми!

Дорожня карта батькам про інклюзивну освіту

Здорове харчування для дітей. Особливості та поради для батьків

Кiлькiсть переглядiв: 222