FacebookПідписатися на RSS

Відкриваймо світ навчання разом!

Протягом І семестру було проведено інтенсивну навчальну та виховну роботу, спрямовану на всебічний розвиток учнів. В рамках навчальної діяльності здійснювалися систематичні уроки з усіх навчальних предметів з використанням сучасних методик та підходів. Проводилися також тематичні виховні заходи, бесіди з актуальних питань, гурткова робота, спортивні змагання та культурно-масові заходи. Учні активно долучалися до навчального процесу та виховних заходів, проявляючи інтерес до отримання знань та розвитку своїх особистісних якостей. Результатом цієї роботи було формування в учнів позитивної мотивації до навчання, виховання в них культури спілкування, відповідальності та толерантності.