FacebookПідписатися на RSS

Навчання в 2023/2024 н.р. буде здійснюватися через цифрові платформи

Google Classroom - це безкоштовний сервіс від Google, призначений для навчання та співпраці. Вчителі створюють класи, надають завдання, спілкуються з учнями та ведуть онлайн-уроки.

Zoom - це популярний інструмент для відеоконференцій, який можна використовувати для проведення онлайн-уроків та зустрічей. Він має різні функції, такі як екранна спільна робота, чат та можливість запису відеоконференцій.

Google Meet є сервісом відеоконференцій від компанії Google. Цей інструмент дозволяє користувачам проводити відеозв'язок у реальному часі через Інтернет. Гугл-мет дозволяє підключатися до зустрічей з будь-якого пристрою, що має доступ до Інтернету, та взаємодіяти з учасниками за допомогою чату, екранної розділової здатності та інших функцій.

Мій Клас – електронна платформа, яка допомагає провести дистанційні уроки, тут зібрані готові завдання та тести різних видів складності, є можливість автоматично перевіряти роботи учнів та виставляти оцінки, вчитель може створювати свої робочі програми на сайті. Батьки одержують щотижневі звіти про успішність дітей.

Нові знання – безплатна платформа для дистанційного навчання, де є електронні класні щоденники та журнали, розклад уроків та доступ до інтерактивних підручників. Щоби доєднатися до неї, заклад освіти має бути учасником системи “КУРС “Школа””

ДИСТАНЦІЙНІ ПЛАТФОРМИ ДЛЯ НАВЧАННЯ, САМОРОЗВИТКУ ТА ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ Й ПЕРЕВІРЕНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Безкоштовні цифрові платформи для самоосвіти

Всеукраїнська школа онлайн